| Crapatel a întrebat:

Am o nelamurire. Trebuia sa primesc bani din Anglia, cand le-am dat extrasul de cont la firma respectiva, nu am stiut ca, contul trebuia sa fie in euro, el era in lei. Ei tot au trimis banii si dupa un scurt timp am fost anuntat de banca ca banii nu pot fi preluati din cauza contului care era in lei si ca banii au fost returnati. Am vorbit cu firma din Anglia le-am dat alt cont in euro, dar ei inca asteapta returul banilor. Stie cineva de ce dureaza atat de mult? Sau doar cei din Anglia incearca sa ma duca de nas? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui cand au fost returnatii banii. Poate dura cca 5 zile, de la data returnarii si pana banca firmei o sa-i primeasca.

| Crapatel explică (pentru Ioandelasal):

Mda au trecut cca 1 saptamana de atunci poate mai bine. Sa mai astept?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Crapatel):

Asteapta pana pe la 10 zile si apoi intereseaza-te la firma sau la banca acesteia.