| Budriga-Cristian_Robert_1990 a întrebat:

Am o problema in legatura cu cei de la Altex.Am fost la ei in data de 21.11. 2015 sa imi cumpar ceva de black friday problema a fost ca ceea ce am vrut eu sa cumpr nu aveau acolo,Bun acum sa va povestesc, m-am dus acolo m-am intalnit cu tipu care mi-a facut o recomandare si am zis hai sa iau cacest produs am dat datele tot pentru comanda chiar am vazut cand a confirmat comanda si mi-a zis sa merg la casa sa platesc ca acea comanda imi va veni acasa si nu trebuie sa mai platesc la curier deorace mi-a taiat chitanta si factura acolo si comanda nu mi-a venit nici poaana azi 11.26. 2015. intrebarea esste ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa te interesezi la magazin, doar acestia iti pot spune de ce n-ai primit inca produsul.
Ca o ipoteza: nu detineau produsul pe stoc si au trebuit sa-l comande si de aceea intarzierea.

| Budriga-Cristian_Robert_1990 explică (pentru Ioandelasal):

Da probabil si din cauzua aceasta, am zis ca o sa merg la magazin saptamana viitoare