| adybb a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva.Am cont pe paypal, insa nu am introdus acel "4 digit code" deoarece nu stiu unde il gasesc.Tin sa mentionez ca am introdus numarul cardului, doar ca nu e verificat deoarece nu gasesc acel cod. Vreau sa stiu daca as putea primi bani pe card chiar daca nu e verificat.Dau funda

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu poti trimite banii pe card..vei avea contul Blocat...Maa tu nu stii Engleza? :l
Dupa 4 zile ce ai atasat cardul contului PayPal la banca si ceri un extras de cont acolo gesesti codul de 4 cifre!

| CPAElites a răspuns:

Te duci la banca*