| vicionutz a întrebat:

Credeti ca ar fi bine sa dau 12 milioane pe un telefon, mie imi place foarte mult acesta, dar parca nu imi vine sa dau 12 milioane pe un telefon. Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

E important sa realizezi daca iti aduce un beneficiu care sa merite investitia sau il vrei doar pentru ca il au si altii. Un telefon, la fel ca orice alt gadget e o investitie. daca iti usureaza munca si viata, in primul rand la job, atunci sigur, e o investitie rentabila. Altfel e o investitie in pierdere.

| Atotstiutorul a răspuns:

12 milioane e putin! eu am dat pe un GoldVish Le Million 1, 2mil$ la reducere si nu regret nici o clipa ca l-am cumparat, merita toti banii, imi pare rau ca am vandut Vertu Ferrari dar asta e, nu conteaza ca stau intr-un bloc in berceni si manac pateu cu paine, da am super telefon!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai bani multi pe un telefon daca nu faci un efort financiar. Daca ti se pare mult 12 mil pe un telefon inseamna ca nu e cazul sa dai atat

| j1NNNx a răspuns:

Mai bine iti iei unul la 5-6 si cam acelasi aplicatii le are. Daca stii sa tii de el e mult mai bun ca ala la 12 tongue!

| Ramonica_Ramona_1992 a răspuns:

Eu nu cred ca nu ar trebui sa dai 12milioane pe un telefon, cu bani astia iti poti lua un model de telefon asemanator si mai ieftin si pe deasupra iti mai raman bani
si pentru altceva.Succes in gasirea telefonului! Mult noroc!