| Georgestaff08 a întrebat:

cum as putea face bani online?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

MUNCA! Pune-ti la punct engleza, dumnezeieste. Dupa aia mai discutam.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce stii sa faci pentru banii aia?

Răspuns utilizator avertizat
| Darius_Marginean_1991 a răspuns:

Joc strategie si dezvoltare care il joci din placere
*nu necesite cunostinte in domenii savante/financiare/stiintifice
*fara depunere
*efort minim
Castig in functie de timpul petrecut in joc.Bani virtuali convertiti in bani reali garantat.Nu va asteptati la castiguri colosale

| Aida200020 a răspuns:

Depinde de felul tau de a fi. daca esti mai liberttina si iti place viata la nebunie poti face video chat si castigi mii de euro, dar daca esti maj cu burta pe carte fa-te traducator online.

| Zimbru_Melisa_1996 a răspuns:

Usor poti sa te apuci de facut moduri pentu anumite jocuri sau poti sa iti descarci photoshop si sa faci avatare sau alte imagini pentru anumite persoane