| HenricVonSiberstheiner a întrebat:

Cum pot face bani rapid si usor?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MUncesti sau faci o facultate ceva

| Pinocchio a răspuns:

Cere de la parintii/prietenii tai.

| KateMiddleton a răspuns:

Du-te in Americ si lucreaza ca testatopr de paturi.Trebuie 6 ore pe zi sa dormi, cate o ora in fiecare camera si sa spui daca ti-a fost comfortabil.Plata 800 de dolari pe zi.
Daca ai ceva kg in plus, poti sa te duci in Noua Zeelanda, sa fii donator de grasime.Un kg de grasime este paltit cu
450 de dolari.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Dennisz a răspuns:

Inveti,faci o facultate, un master, apoi cu siguranta o sa gasesti ceva frumos si "banos" in domeniul tau.

| sosostore a răspuns:

Angajeaza-te ca paznic.

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Vinzi ceva, iti iei daca poti o slujba temporala, stai cu un copil mic sau ingrijesti un animal, cand te mai duci la rude sau vin ele la tine primesti si de acolo, astepti alocatia, daca inca mai esti la scoala.

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Doar muncind vei reusi sa construiesti ceva in viatawinking

| alexmihay92 a răspuns:

Nu poti face bani rapid si usor si multimea nu intelege lucrul acesta poate sa castigi la loto.

| Gheorghe_Nicolae_1974 a răspuns:

Prostitutia