| Mario28 a întrebat:

Cum pot strange bani in jur de 300 lei tinand cont ca am doar 11 ani!

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu ai cum, inveti si te rogi de parinti.
O sa vina toate la timpul lor.
Altii au diploma de bac si facultate si nu au unde sa se angajeze si tu vrei sa faci imediat la 11 ani 300 de lei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta este o ocazie foarte buna, daca vrei sa faci ceva bani de acasa, lucrand din fata calculatorului. Ti se ofera un bonus de 8 euro la inscriere: http://lucreazaonline.ro/1034
Eu am scos pana acum prima plata de 30 de euro, site-ul e inca la inceput dar pare promitator.
Iti urez succes!

Răspuns utilizator avertizat
| CISCO a răspuns:

Simplu sa strangi 300 de lei la 11 ani, deci daca este ziua ta poti si depasi suma, taicatu, maicata iti vor da 100 lei, unchiu si matusa 100 lei si bunici 100 lei si le multumesti frumos