| alecss12 a întrebat:

De curand mi-am conectat cardul la contul Paypal. Mi-au luat 1.5$ ca sa imi confirm cardul cu extrasul de cont. A fost totul ok l-am confirmat si au zis ca imi vor trimite cei 1.5$ inapoi in 24 ore. Au trecut 3 zile de atunci si tot nu mi-au inapoiat banii. nu sunt multi, dar chiar si asa, incep sa imi pierd increderea in ei daca fac asa. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Nikolaus a răspuns:

Nu cred ca trebuie să-ți faci probleme. Eu când mi-am făcut contul n-am dat prea mare importanta, știam ca vor veni într-o zi si chiar asa a fost. Pana la urma cum ai zis si tu, nu-s decât vreo 5 lei, ți-i vor da ei.