| LimbajulInimii a întrebat:

Doresc sa fac un imprumut la C.E.C Bank dupa ce fac 3 luni de contract insa vreau sa stiu daca se poate accesa acest imprumut in cazul in care eu am avut recent niste probleme cu compania Vodafone adica am de plata la ei 350 lei si nu am mai platit de ceva timp. Unii spun ca te baga doar in baza telefoniilor si numai poti face abonamente altii ca nu au treaba cu bancile si tot asa, pana la urma cum sta treaba? (dau funda) doar cei care cunosc cu adevarat!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde pana unde a ajuns datoria aia a ta, daca a ajuns pana la o firma de recuperari creante e posibil ca bancile sa te verifice si acolo

| BogdantheDreamer a răspuns:

Nu ai treaba. Daca nu esti bagat in Biroul de Credit de alte banci, nu vor fi probleme.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Eu stiam ca se da credit dupa 12 luni de contract de munca (in total)...bine si dupa 3 luni la actualul loc de munca.Mai ai 9 luni muncit cu contract de munca?

| LimbajulInimii explică (pentru ALEXICAmarketing):

Da Laur ca vechime indeplinesc cerintele pe care le-a mentionat mai sus, insa strict de faza cu telefonia ma intereseaza daca ai idee de acest fapt!

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru LimbajulInimii):

Nu am auzit.