| Numele25257673322 a întrebat:

MA PUTETI AJUTA SA IMI GASESC UN JOB LA 11ANI 2ORE PE ZI TIMP DE 4 LUNI SI SA MUNCESC 5 ZILE PE SAPTAMANA DIMINEATA DE LA 8-10? IN PRAHOVA, CORNU,CAMPINA, SCORTENI?

3 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Dar stii ce vrei nu glumalaughing)
Parerea mea este ca ai putea sa gasesti niste batranei la care sa le faci cumparaturile, sau ai putea gasi persoane la care sa le plimbi catelusii...altceva nu stiu ce pot face la 11 ani. oricum bafta

| Armenianeek a răspuns:

Ai timp pân la 60 de ani să tot muncești.
Vrei bani? Vinde-ți vechile jucării pe olx.
Trebuie să ai minim 15 ani pentru a fi angajat undeva. Eventual caută-ți ceva vecini și spală-le mașina sau fă-le curat în casă, ai grijă de câine/pisică când sunt plecați, etc.

| saftaiiustin a răspuns:

Incearca sa te angajezi ca ospatar sau chelner la un restaurant... Am facut-o odata si e chiar distractiv