| Psycho777 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti daca site-urile acelea pe care castigi bani doar daca dai click pe reclame sunt true sau fake? Gen adsclickcash.com

11 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Iti recomand jocul Marketglory. E vorba de niste clickuri pe zi, prima luna nu castigi nimic dar incepand cu cea de-a doua luna incepi sa castigi cate 20 de euro si e un site serios care da banii. Este un joc strategic si este destul de interesant. Daca vrei sa-ti faci cont iti las aici linkul: http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 si in caz ca te-ai hotarat sa-l joci scrie-mi si iti explic in ce consta. Nu iti cere mult timp jocul asta! :D

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu toate sunt tepe, dar daca tie ti se pare o afacere buna sa dai mii de click uri pentru 2-3$ pe luna

| Jipa95 a răspuns:

Mai, stiu ca pe Viespar.ro, daca rezolvi niste task-uri amarate iti da niste bani, http://www.viespar.ro/? reff=2d44b586d17e371f54773717b5cf93f1

Si la MailDirect unde ei iti trimit mailuri zilnice pe care tu trebuie sa le deschizi si faci bani.

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns (pentru Jipa95):

Pierdere de timp cu maildirect, intr-o luna 30 lei am facut

| Jipa95 a răspuns (pentru ÎnȚeLePTU1):

Hmm, daca n-ai ce face freci toata ziua menta, de ce sa nu te abonezi la ei! happy

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns (pentru Jipa95):

Da dar din aia 30 lei nici pe aia nu i-am putut lua din partea lor, suma trebuie stransa pana in 200 euro ca sa iti primesti banii in posta, card.

| mont a răspuns:

Cu mici exceptii, la care dai o gramada de click-uri zile/saptamani/luni la rand pentru 1-3 dolari, toate sunt fake. Nu merita sa te bagi.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci bani din pc ..Doar din design, gaming, etc si din forumuri, bloguri, dar din siteurile astea sunt multe virusi. Sper ca te-am ajutat.Bafta.

| digital7shady a răspuns (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Ai auzit de programare? straight face

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns (pentru digital7shady):

Da.Bafta.

| εяαℓυcαз a răspuns:

Hei!
Eu iti sugerez sa nu te bagi, pentru ca o sa-ti iei teapa.De ce?! Pentru ca sunt fake si nu merita sa pierzi aiurea.
Unele sunt si cu virusi, deci ar fi mult mai bine daca n-ai accesa acele site-uri. happy