| NewFeel a întrebat:

Salut tpu.Sa spunem ca am un imobil p+2 si as dori sa inchiriez spatiu publicitar adica sa fiu platit ca sa se afiseze diferite reclame pe fatda sau lateralele cladirii. Unde pot gasi o astfel de firma? Si daca se poate si link.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Te va cauta firma interesata, nu invers! Tot ceea ce ai de facut, este sa-ti lansezi oferta prin mass- media locala--- daca amplasamentul casei se afla intr-o zona de interes pentru vreo firma, aceasta te va cauta.

| Zebastian a răspuns:

Salut. Vezi ca sunt spati pe care nu este afisat nimica scrie doar numele unei firme si spatiu de inchiriat, ia un nr de telefon de acolo si suna. sau mai bine zis sa sune ai tai 1 Daca e vad bun o sa vin sa vad si o sa fac o oferta.