| Nelu_Cotos_1999 a întrebat:

sunt in clasa a 9 si am nevoie de bani de buzunar as vrea sa imi propuneti o mini afecere pe net sau in viata reala ( am 15 ani) am auzit de google adsense dar nu mka descurc deloc am incercat cate ceva cu google adsense dar nu a mers dati-mi voi exemple ceva
dau funda la cel mai bun si mai explicit

11 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Acceseaza link-ul urmator.
https://secreteleptc.wordpress.com/

| ArthurKn a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Nelu_Cotos_1999 explică (pentru ArthurKn):

Depinde acum ce doresti

| OQdpNet a răspuns (pentru Nelu_Cotos_1999):

Daca te descurci binisor la mate, iti sugerez sa asculti ep. 31 din totalul de 185 si apoi sa te decizi daca vrei sa te apuci de asta (neaparat sa incepi cu ep 31) http://pesteprajit.podomatic.com/

| Nelu_Cotos_1999 explică (pentru OQdpNet):

Si dupa ce ma uit ce fac?

| OQdpNet a răspuns (pentru Nelu_Cotos_1999):

Tinem legatura si o sa ghidez eu. Important e sa asculti Ep. 31 sau cel putin prima jumatate. Maine dupa ora 13:00 o sa fiu din nou online.

| edyBit a răspuns:

Ai tovarasi care joca metin2ro pe server oficial si vor sa cumpere yang? eu vand cu 20 lei 100kk restul poti sa pui in + gen sa vinzi cu 25 lei precizez ca am mult yang de vandut si iti poti faci si tu partea ta pastram legatura daca te hotoarasti happy

| Andi44 a răspuns:

Mai sunt si PTC-urile (paid-to-click) unde ti se da 1 cent daca vizualizezi 10 reclame, dar crede-ma ca nu se merita...

| Nelu_Cotos_1999 explică (pentru Andi44):

Mai astept si alte pareri

| Andrey2628 a răspuns:

Am un prieten de 13 ani.şi face bani buni din "afacerea" lui cu porumbei şi iepuri. isi cumpără câte o pereche din fiecare specie, le inmulțeste si

| Nelu_Cotos_1999 explică (pentru Andrey2628):

Problema e ca in sat aici nu are cine sa ii cumpere sau de unde sa cumpar eu