| RaduTN a întrebat:

Sunt minor si as dori sa castig gratis bani online. Cum as putea face acest lucru? Sa castig minim 100 ron pe luna. Cum pot sa scot banii pe care i-am castigat?

Multumesc!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te baza mult pe asta, mai bine ceri 25 lei pe saptamana la parinti si in schimb speli vasele, mergi la magazin cand vor ei ca sa ai motive sa iti faci existenta unui salariu lunar

suntserios
| suntserios a răspuns:

100 ron pe luna? ce stii sa faci pentru ei? ca din click uri scoti 100 ron pe an poate nu pe luna

| RaduTN explică (pentru suntserios):

Zicea cineva ca a facut 30 euro din click-uri si-mi surade ideea, decat sa stau pe facebook mai bine fac un ban, sunt putini, dar fac un ban de buzunar.

| suntserios a răspuns (pentru RaduTN):

Mda, 30 euro in cate luni? 5-6?

| RaduTN explică (pentru suntserios):

Nu zicea, a zis ca a facut doar 30 euro.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduTN):

Banii astia ii poti face si intr-o saptamana, depinde de timpul liber si de efortul depus. Ai inteles gresit, nu e ca la PTC, sa stai sa dai clickuri pe 1 cent ca prostu pana strangi 1 euro in 3 luni. Ai altceva de facut, si anume sa rezolvi taskuri si sa aduci oameni in sistem. Din a doua parte vin bani mai multi.

| belcatalin a răspuns (pentru RaduTN):

Da, ar fi trebuit sa-ti dea mai multe detalii.
Eu as putea sa te ajut, lucrez la 4 companii online foarte serioase.
Detalii la: belcatalin@yahoo.com

| UrsuPolar a răspuns:

Nu se castiga bani gratis.
Dar daca vrei sa faci bani, trebuie sa faci ceva pentru ei. Acum depinde de tine, la ce te pricepi.
Intra pe www.elance.com, sunt multe proiecte usurele pe care ai putea sa le faci si sa castigi suma de 100 ron lunar. Ai nevoie insa de un cont paypal si de un card bancar si ca minor nu stiu daca poti sa il faci singur.
Nimic nu e gratis insa. Nu te baga la site-uri cu pay per click sau alte chestiute de genul.