Întrebare recomandată | Trică_Robert_1993 a întrebat:

, Vreau sa aflu si eu care este identificatorul personal (BRD Bank) pentru interogarea soldului prin serviciu clienti telefonic?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Suni la banca si iti raspunde robotul, apoi vei proceda ca la reincarcare cartela, ori vei fi transfarat catre un reprezentant al bancii indentificandu-te prin CNP...
Eu asa fac, numai ca sunt la alta banca.
O zi bunahappy

| SlayerNightcore a răspuns:

Pai ai putea sa suni la relatii cu clientii si sa-i intrebi pe ei, sau daca BRD are propria lor aplicatie doar te autentifici cu datele primite pe contract-ul de la BRD Bank
P.S. eu am de la BCR si ce-i de la BCR au propria lor aplicatie (BCR 24 Banking) iar eu pot vedea soldul cardului meu ori de cate ori vreau fara sa mai merg pana la bancomat sau sa sun la relatii cu clientii.
In ziua de azi sunt sigur ca si ce-i de la BRD au o asemenea aplicatie, nu cred ca nu ar avea.