| Alynush95 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce rasa de vitei se dezvolta cel mai repede din punct de vedere al greutatii. Multumesc,

Răspuns Câştigător
| emignon a răspuns:

Buna seara!
Stimate domn,incercati sa va pfofilati pe rasa Angus. Din cate inteleg si de la alti colegi fermieri,este cea mai profitabila rasa la nivel national pana la momentul cand va scriu. Personal folosesc Bruna de Maramures,in rasa pura,dar, in momentul de fata, ne ofera atat satisfactii si impliniri, cat si dezamagiri.
Va doresc insa mult succes in cariera, si s-auzim de bine!