| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa achizitionez un telefon de pe cel.ro si vreau sa-mi fie livrat la domiciliu si sa il platesc cand imi va fi livrat, si nu stiu ce sa bifez acolo pentru a-l plati cand imi va fi livrat la domiciliu, am de ales din:
-numerar sau rambus
-ordin de plata
si inca o intrebare, daca trebuie sa platesc si faptul ca mi-a fost transportat la domiciliu

Răspuns Câştigător
| bogdanz04 a răspuns:

Pai de obicei nu trebuie sa alegi tu pentru ca asta e optiunea principala la majoritatea magazinelor online, sau in loc sa faci o comanda online cauti date de contact si poti face una telefonica si spui acolo ce si cum iar in legatura cu transportul de obicei transportul e gratuit daca suma prosului/produselor depaseste suma de 100 lei.Acum nu stiu cum e la Cel.ro dar si daca platesti transportul mai mult de 20 lei nu platesti, poate chiar si mai putin de 20