| Liviu-radu_Dredetean_1993 a întrebat:

Vreau sa creez un canal youtube cu tutoriale si am nevoie de idei, ce tutoriale sa fac, astept paareri.

2 răspunsuri:
| RobertSteaua02 a răspuns:

Fifa,GTA,Minecraft,Robocraft!

| VidaAdrian a răspuns:

Sigur ca da, ideea ta este foarte buna dar iti trebuie ajutor la inceput ca sa ai un canal de succes.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/