| AsuRo98 a întrebat:

Salut.
Vreau sa imi iau un telefon in rate.
Si acolo scrie ca, cand dau comanda vine acasa produsul si actul de credit...( adica contul in care trebuie sa platesc ratele nu? )
Acel telefon acum ..scrie ca e stoc epuizat...
Cam cand trebuie sa fac cardul ca sa dau dupa comanda?
Tinand cont ca acum la acel produs e stoc epuizat?

3 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Salut,pai daca e stoc epuizat nu poti face nimic pana nu pune aceea firma din nou produsul la vanzare, adica nu il mai iau acuma, trebuie sa astepti.

| AsuRo98 explică (pentru Predator30):

Cam cat timp?

| Predator30 a răspuns (pentru AsuRo98):

Cel mai bine ar fi sa suni la ei la reprezentanta si iti vor spune, s-ar putea nici sa nu mai aduca acest produs sau sa apara din nou peste 2-3 saptamani + ai un dezavantaj ca vin sarbatorile.