| madutzu19 a întrebat:

Salutare TPU
Ce stiti despre General Workforce din Bucuresti?
Am platit luni 2.09. 2013 taxa de 750 lei la care am primit un bon fiscal plus contractu e mediere semnat de mine in 2 exemplare.
Imi puteti da mai multe informatii?
E serioasa treaba? A mai plecat cineva cu aceasta agentie?

3 răspunsuri:
| EUCASIALTII a răspuns:

Http://b.politiaromana.ro/....../index.php
acesta este raspunsul cat mai rapid facuta o reclamatie deoarece suntem foarte multi si uite asa o sa si dispara si noi vom plati in continuare, vom fi fraudati in propriul nostru buzunar. Opinia imi apartine si parerea si asa voi face pe 14 dimineata. mult noroc la toti.

| serbyx a răspuns:

Buna, si eu am semnat un contract cu aceasta firma in septembrie, si de atunci nu m-au sunat. Nu cred ca a plecat cineva cu ei.

| Tatu_Adelin_1995 a răspuns:

Am si eu o intrebare : Stie cine ceva, orice despre aceasta firma GENERAL WORKFORCE? astept un raspuns urgent va rog! Multumesc!