| Fara_Titlu_Cth_1986 a întrebat:

Salutari TPU!
Vin in discutie cu un subiect ce se apropie de subiectul tabu in romania...si aici ma refer la bitcoin...mi.am pus in cap o mica strategie despre "minerit" asta dupa ce am "cules" informatii din mai multe parti despre cum se face...insa o singura chestie nu o deslusesc...cat bitcoin pot produce intr.o saptamana si intr.o luna?! fara alte calcule sau comparatii cat am investit sau cat achit factura la curent...sau daca ies sau nu in profit. Acestea fiind spuse, tin sa mentionez ca acel "hashrate" s.ar ridica undeva la 2ghz iar conexiunea la internet cat si la curent ar fi 24/24 - 7/7 - 12/12. Astept raspunsuri referitoare la subiect de la oameni cunoscatori.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai ramas in urma. Nu e tabu in Romania, doar ca ai ratat valul CU MULT. BC e pe undeva sub 5000 de dolari. Nu stiu de ce au romanii impresia ca e pe la 30.000... Ai cules informatii prost, ia si te mai documenteaza.