| kotys a întrebat:

Scurt si la obiect: Ce parere aveti despre site-urile care ofera reduceri? Ce fel de reduceri ati vrea sa gasiti pe net?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate site-urile cu reduceri mi se par super.

De obicei apar acolo oferte de la firme noi care vor sa-si faca reclama, firme care doresc sa-si epuizeze stocul nevandut sau sa-si faca reclama pentru ca nu e sezonul si nu prea au clienti.

Indiferent, preturile sunt cu mult sub pretul pietei si calitatea este cam aceeasi.

Ajungi sa platesti si cu 75% mai putin pentru un periaj dentar, o albire a dintilor, pana la o excursie in Venetia happy

Inca ceva. Daca cauti astfel de oferte pe site-urile serioase, te asigur ca ei nu au contracte decat la randul lor cu firme serioase. Nu-si vor permite sa vanda vouchere la sute de oameni si sa fie un scam. Tocmai, ai si incredere ca de fapt chiar exista oferta respectiva si nu prea ai motive de ingrijorare.

Sper ca ti-am raspuns la intrebare si o zi placuta happy

2 răspunsuri:
| emignon a răspuns:

Multe dintre ele incearca din rasputeri sa vanda produse care in,,viata reala" nu mai au nicio trecere,care nu prea mai intereseaza pe nimeni:ori contrafacute,ori cu termenul de valabilitate expirat,ori de contrabanda,ori fiind obtinute prin retele de criminalitate organizata,etc. De obicei,marfurile la pret redus sunt in realitate la suprapret,asa-numita,,reducere" fiind deseori un camuflaj bine pus la punct,cu scopul de a distrage atentia eventualilor cumparatori fie de la adevarata,, fata" a produselor respective, fie de la scopul real pentru care au fost introduse in comertul on-line.
Cel mai bine cumpar cu reduceri de la un magazin propriu-zis, unde pot sa vad si sa ating marfa, si nu de pe vreun site.

| emignon a răspuns:

Ce reduceri as vrea sa gasesc pe net, si nu numai? Sa se renunte la injuraturi, la alcool, la tutun, la limbajul obscen și lipsit de respect! Toate acestea mi-ar place sa fie sanctionate prin lege!