| KillaNoFilla a întrebat:

Se poate plati la RDS factura fara sa te prezinti cu hartia de facturare(care vin in posta).

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Platesti direct la firma fara factura, zici doar adresa si se rezolva!
O zi buna happy

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt mai multe metode. Iti faci cont online si platesti de acolo. O platesti prin internet banking la banca la care ai card sau poti sa ceri bancii optiunea de direct debit. Eu asa am. Direct debit si am solicitat firmei sa nu-mi mai trimita factura acasa. O vad pe internet si o pot printa de acolo. Practic eu nu vad factura si nici nu ma intereseaza. Banca mi-o plateste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiam ca morgan freeman are abonament la RDS.

| KillaNoFilla explică (pentru anonim_4396):

Vezi cate ai aflat azi... xd

| ChrystianSandu a răspuns:

Da, dacă îți faci cont pe site-ul lor. Acolo poți vedea facturile active și opțiuni de plata online.

| KillaNoFilla explică (pentru ChrystianSandu):

Dar daca mergi doar cu buletinul, nu e valabil?

| Sebaseba33 a răspuns:

Da pe cale online, citește de pe :
http://www.rcs-rds.ro/factura-mea-digi