| florin616 a întrebat:

Spuneti-mi o pereche de casti pana in 40 de lei care sa fie izolate fonic si sa se auda clar si sa le gasesc in Carrefour sau Media Galaxy!?

1 răspuns:
| utilizator6969 a răspuns:

La 40 de lei nu gasesti asa ceva din pacate, parerea mea e sa strangi mai mult, in jur de 100 de lei si dupa sa cauti castiile care crezi ca ti se potrivesc, castile astea ar fi o optiune dar nu recomand deoarece castiile ieftine se strica peste un timp destul de rapid
https://mediagalaxy.ro/......RPHT161EK/