| Dima_Alexandru_1994 a întrebat:

Stie careva vreo modalitate sau un site de pe net prin care poti face bani cat de cat usor (fara pariuri sau alte chesti de genu )

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

Răspuns utilizator avertizat
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Http://www.viespar.ro/ rezolvi tascuri la ei si castigi bani nu sunt 1000 de $ pe luna dar 4/5 $ pe luna ai poti face

| XYZsnick a răspuns (pentru DjSheepyOfficial):

Si astia sant banii? cel mai porst site le rezolvi foarte greu si nu se merita

| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona
Bafta!