| Srb_Alin_1995 a întrebat:

Stie cineva daca se mai poate face rata/credit fara adeverinta de venit? Mentionez ca am 20 ani si nu sunt salariat,de alfel nu am avut nici credit sau restante la nimic pana acum. SI as vrea sa imi iau un laptop sau telefon in rate ori sa fac o rata pentru bani. Multumesc frumos, dau funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E expirata de mult treaba cu creditul doar cu buletinul. Nicio banca nu acorda credit fara o adeverinta de venit.

1 răspuns:
| gabriel87000 a răspuns:

Peste tot unde te duci la banca sau la un doctor etc ai nevoie de adeverinta de salariat.pai cum sa-ti dea banca bani cand tu nu lucrezi? tu de unde le dai bani?laughing