| horescu a întrebat:

Stie cineva de firma work&recruitment services plantation capital 425 harbour ave london sw 10 oxd

6 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva

| horescu explică (pentru zaratu):

Ai dreptate.Si eu am ajuns la aceeasi concluzie!

| vant a răspuns:

Sall.cauta pe TPU sant 3 intrebari cu acest subiect, ori cum mare teapa cu firma asta salariu 2600 euro pe luna, nici daca esti gradinar la regina nu iei bani astia......TZEAPA MARE

| horescu explică (pentru vant):

Asa este. Teapa mare.M am convins si eu!

| Louie159 a răspuns:

Work & Recruitment Services Plantation Capital 425 Harbour Ave London SW10 0XD, firma exista in Anglia. Dar anuntul despre firma asta e un fals. Am rugat un prieten care e in Londra sa sune la numarul de fix care iti ti-l da in mail. A raspuns un taran, prietenul meu i-a spus ca e in Londra si ca-l intereseaza pentru un prieten un loc de munca si taranul a inchis tel. Prietenul meu a mai sunat de vreo 2 ori crezand ca s-a intrerupt, dar nu a mai raspuns ala. Dupa cateva ore a sunat din nou, taranul raspunde, prinetenul meu ii zice aceeasi treaba si iarasi taranul face o pauza nu zice nimic si inchide. E teapa anuntul, vrea doar sa stranga bani din tara de la grupuri si nu ofera nimic in schimb. NU este ceva serios, alt taran care vrea sa faca avere peste noapte fara sa munceasca.

| horescu explică (pentru Louie159):

I ti multumesc mult pentru raspuns.Ai dreptate. Am si eu un prieten in Londra care a procedat ca si prietenul tau.Si lui i s a inchis telefonul. Nu mai scapam de sarlatani astia!