| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva firme ieftine si bune de hosting minecraft? Sau de undeva de unde pot lua dedicate bun si ieftine? Verygames.net e firma buna?

3 răspunsuri:
| GabiB12 a răspuns:

Dupa parerea mea, zeroping.ro ofera cel mai bun host pentru minecraft, cs si samp. De aici au host cele mai mari servere din tara.

| anonim_4396 explică (pentru GabiB12):

E cam scump acolo.

| ViciuMihai123 a răspuns:

Salut,
Eu iti recomand www.cloud-center.ro sunt foarte buni si au o calitate exceptionala, cele mai bune servere de minecraft si dedicate.
La ei sunt hostati fun-network.ro si blazed.ro, unele dintre cele mai mari servere de minecraft din Romania.