| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva o firma serioasa, pentru munca in agricultura in Germania eventual..anunturile postate momentan sunt 98%tepe, de genul, aduceti xxx roni pentru dosar..cineva care a mai fost, sau pleaca curand avand in vedere ca incepe sezonul..multumesc

2 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Poti discuta cu acesta firma din Oradea, intermediaza joburi pentru Germania si Austria, vezi aici care sunt conditiile cerute: http://www.mediator-jobs.com/

| qMoonShine a răspuns:

Hoolister Most happy