| RyAngel a întrebat:

Sunt reprezentant Avon, am dat catalogul cuiva si mi l-a pierdut. Am un sediu avon chiar langa liceu, daca ma duc la ei, imi pot da un al doilea (contra cost daca asa se face, numai sa mi-l dea).
Ei au acolo cataloage presupun, nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba direct la ei daca e la doi pasi de tine.Doar nu o sa faci puscarie pentru un carton. Chiar daca e contracost, platesti si gata. Sigur ca mai au cataloage.

1 răspuns:
| Exaizo a răspuns:

Al doilea costa 5 lei parca, deci da. Du-te la ei si cere altul.