| KriSSu09 a întrebat:

Unde gasesc si eu jocuri in care imi fac avatar si daca sa poat esa n le descarci dar daca nu...nu-i nimic! Oricum va rog frumos! A si de metin2 sau 4story s nu mentionati ca 4story l-am jucat, e naspa si joc metin2! Ms mult!

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

Joaca sims 3 doom3 sunt super daca crezi ca nu am dreptate uite link cu youtube http://www.youtube.com/watch?v=YYwRQHm0z6c&feature=related asta e sims 3
http://www.youtube.com/watch?v=qfolzxFachY asta e doom3

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvu, second life, wow, metin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Second Life e gen avatar-game. Metin 4 story Mu-Online, Wow sunt massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) bazate in special pe leveling. Spor.

| creidel a răspuns:

O M G metin2 sucks. joacate twelve sky 2, shaya, allods asta e ca si wow da e moca.winking

| Mary99 a răspuns:

Poti sa joci minecraft e misto iti faci arme armuri faci portale capcane etc.

| BeeeQuad20 a răspuns:

4story e prea smecher, naspa esti tu fraiere, se vede si dupa ce spui ca joci metin...cel mai ieftin joc...vai da el

| valentin_9280 a răspuns:

Va zzic eu unu fain leangue of legends e cea mai super joc online