| gheorghe696969 a întrebat:

Unde pot gasi de munca pe internet ca si programator? adica sa lucrez de pe pc-ul personal si sa castig banuti? ahh..da..si de ce limbaje de programare as avea nevoie?

3 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Nu! Nu! Nu!

NU îți recomand aceste site-uri!
Sunt numai făcături.
Dacă îți e lene de muncă i-ați șomaj.

| DrTerrible a răspuns:

Ai mare grija ca sunt o gramada de 'capcane'. Sunt o gramada de site'uri cu fel si fel de oferte care iti cer datele personale sau chiar si bani! Singurul lucru prin care poti munci online in acest domeniu e sa cunosti pe cineva care face deja acest lucru si acea persoana sa te ajute..altfel nu cred ca vei reusi! Limba engleza trebuie stiuta obligatoriu! Succes.

| CPAElites a răspuns (pentru DrTerrible):

Serios? Eu lucrez pe site-uri Pay Per Install..Si fac in jur de 50$ / saptamana.Din cauza lenei lucrez maxim 8 ore pe saptamana..Site-ul pe care lucrez este TrueMediaPartner.com Adica tu nu stii ce vorbesti nu mai da raspunsuri aiurea daca habar n-ai ce este acela un Cont PayPal!
Intrati pe CPAelites.com