| w1zz a întrebat:

Va rog cine imi poate da si mie un cont pe metin 2 gx imi trebuie foarte mult
Si dc nu mai merge metin 2 aspire cand vreau sa intru imi da eroare

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te, activeaza-ti contul si incepe sa castigi bani adevarati
fara nici o investitie, trebuie doar sa te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont pe gx, dar il dau pe unu pe ro peste level 60! daca nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca s-a inchis servarul ca si mie imio apare la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi da si mie
ce lvl ai
eu 67
si imi da eroare
tu lv
ala de 78 imi merge
si asta numi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti prost si i-ai dat pe xul rosu si nu ai dat pe iesire al metinului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nmic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge dar trebuie sa fii atent, dar daca te grabesti n-o sa mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru toti care joaca metin 2 gx intrati aici http://ajutormetin2gx.blogspot.ro/ merge garantat!

| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, pe metin2GX serverul 1 este plin dar pe serverul 2 mai sunt locuri pentru alti playeri asa ca nu cred ca te deranjeaza sa dai 3 click-uri si sa scrii niste date de-ale tale.Si despre metin2 aspire. nu m-am jucat si nu stiu dc iti da eroare, incearca de mai multe ori sau reinstaleaza-l poate asa merge.
Sper ca ti-am fost de folos, te rog da-mi funda!
O zi buna!

| manolescu1996 a răspuns:

Mie imi mere da-mi un cont pe metin2 aspire si ati dau un cont pe metin2 gx