| RayOrso6153 a întrebat:

Va rog mult sa dati un click pe acest link! Imi trebuie 10 puncte pentru un cont de minecraft. Daca ati dat scrieti gata la raspuns.

Răspuns Câştigător
| Shmooks a răspuns:

Toate sunt prostii, si cei care le initiaza se imbogatesc de pe urma voastra, prin reclamele la care dati click, mai bine intrati si jucat pe rocraft.lgz.ro, ca e mai sigur si fara amenintarea unor virusi.parerea mea.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VadTot a răspuns:

Http://www.probux.com/? r=silwian

| RayOrso6153 explică:

Https://epicfreeprizes.com/? ref=2146688
Ma scuzati l-am uitat

| victorandrei a răspuns:

Gata

| Okami23 a răspuns:

Unde-i link-ul?

| dRaguTzuu a răspuns:

Gata!

| MrPandaBoy65 a răspuns:

Undei linkul?

| ghita91 a răspuns:

Gata

| AnaAdrian a răspuns:

Http://epicfreeprizes.com/? ref=4901356
gata da-mi si tu;)

| AnaAdrian a răspuns:

Http://epicfreeprizes.com/? ref=4901356
gata da-mi si tu;)

| Dondaș_Andrei_2000 a răspuns:

Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D http://freeminecraft.cc