| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi deschid un magazin online.Stiu sa-l creez, vreau sa fac un site (fara firma/fara pfa) unde sa am ce vinde.Problema e ca nu am ce sa pun pe el, l-as face, cu un design atractiv dar ar fi gol.Nu stiu ce sa pun pe el..ma gandeam la un site de carti dar trebuie sa le cumpar mai ieftin si sa le vand mai scump..sau haine..nu stiu!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nici nu stii ce vrei sa vinzi de ce te apuci de treaba asta? Plus sa ai un magazin online presupune multa multa munca SEO.

PS: evaziunea fiscala e o infractiune se pedepseste cu inchisoare daca nu stiai

| K0sti a răspuns:

Tu crezi ca faci comert cum te taie capul? (fara firma/fara pfa)...

| CPAElites a răspuns:

Salut! Stii sa-l rankezi ..stii SEO? ..Man! Poti folosi retele de afiliere! Gen 2 parale etc.

| CPAElites a răspuns:

Gen prostia asta... http://m.emag.ro/

| CPAElites a răspuns:

Castigi cam 20% comision din valoarea produsului tongue

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Este ilegal sa faci comert fara sa fii inregistrat la ONRC. E cu puscarie.