| Geo353 a întrebat:

Vreau sa-mi vand tableta, am pus anunt pe tocmai. Am gasit cumparator din Iasi iar eu sunt din Olt, cum ar trebui sa i-o dau si sa-mi dea banii?

4 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Mergi la posta cu tableta si pe foaia awp scrii la plata ramburs suma care trebuie sa tio dea pe tableta.

| gabriel87000 a răspuns:

Ii spui sa-ti dea adresa lui. dupa te duci la o firma de transport (fancourier, etc,) pui produsul dai adresa destinatarului.aia duce pachetul la ala ala ii da bani si dupa 2 3 zile iti aduc iei bani sau te duci tu la iei

| GoGu7 a răspuns:

I-o trimiti prin posta iar el trebuie sa plateasca inainte sa ridice coletul (plata in ramburs) iar cand el a dat banii poti sa te duci sa ii iei de la posta de la tine din oras, s-ar putea sa nu poti sa ii iei chiar in ziua respectiva, dar a doua zi sigur iti poti lua banii. Succes :*!

| Ovidiubo a răspuns:

Pai...Or Va intalniti intr-un loc ori vine el la tine... happy Sper ca te-am ajutat.