| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa striu cum pot castiga bani in timpul liber am 14 ani si ma pricep la origami, dar stau lângă Buzău si nu stiu nici o piata de desfacere. Nu vreau asa ceva online, diresc un fel de hobby din care sa castig bani constant. Daca mă puteri ajua va ofer funda.

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Iti recomand jocul Marketglory. E vorba de niste clickuri pe zi, prima luna nu castigi nimic dar incepand cu cea de-a doua luna incepi sa castigi cate 20 de euro si e un site serios care da banii. Este un joc strategic si este destul de interesant. Daca vrei sa-ti faci cont iti las aici linkul: http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 si in caz ca te-ai hotarat sa-l joci scrie-mi si iti explic in ce consta. Nu iti cere mult timp jocul asta! :D

| MMAV a răspuns (pentru ZEU93):

Eu am un cont pe market tlory dar nu inteleg jocul; in plus am observat doar ca trebuie sa bagi mai întâi bani in el ca sa piti castiga... Iar eu nu o sa fac asta daca stii o alta metoda in joc spune-mi dar in afara de referali...

| ZEU93 a răspuns:

Munca e cea mai importanta, cu fiecare zi castigi tot mai mult. Nu trebuie sa bagi niciun ban ca nici eu nu am bagat si deja dupa o luna am 10 euro in cont si am cumparat actiuni. Pe actiuni primesti bani fara sa faci nimic. Daca vrei sa-ti faci un cont nou pe linkul meu te ajut cu toate sfaturile si-ti explic strategia mea, fara sa investesti si sa cumperi energie si alte prostii

| ZEU93 a răspuns:

Am si print screenuri cu castigurile mele si tot ce vrei, daca esti interesat in continuare da-mi un mesaj pe privat big grin

| MMAV a răspuns (pentru ZEU93):

Nu pot trimite mesaj privat îmi spune: Statusul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator.
Dar uite eu nu stiu despre actiuni sau cum sta treaba in joc îmi trimiti un mesaj privat cu adresa de email sau ceva daca îmi explici o astfel de strategie cu care sa nu fie nevoie de bani devin referalul tau ok?

| MMAV a răspuns (pentru MMAV):

Fii atent nu iti pot trimite mesaje pentru ca sunt junior trebuie sa intri pe TPU la setările contului si sa schimbi setările de la mesaje de la diresc sa primesc mesaje de la toti membrii seniori TPU si sa selectezi dorea sa primesc mesaje de la toti membrii TPU

| ZEU93 a răspuns:

Am modificat, nu stiam de chestia asta big grin astept mesaj cu intrebari si vorbim acolo

| MMAV a răspuns:

Marketglori e o prostie de atunci joc su nu iese nimic