| NRA a întrebat:

Vreau un job in weekend. Am 15 ani jumate și am nevoie urgent de bani. Mulțumesc. happy

Răspuns Câştigător
| Tudy1998 a răspuns:

Poți să fii dădacă, dar nu cred ca îți place asta si e greu de găsit. poți sa fii chelneriță, manichiuristă, casier, vânzătoare. Dar ca sa devii chelneriță sau manichiuristă îți trebuie cursuri. Oricum daca ești la liceu nu cred ca ai timp pentru vreo slujbă

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Ospatar?

| bogboy101 a răspuns:

Mai bine gasesti sa faci un hand-job

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

De fel depinde ce aptitudini ai poti gasi joburi de weekend ca promoter, impartit de pliante, hostes evenimente nu castigi cine stie ce dar exista

| NRA explică:

Mulțumesc mult!