| Anonym52762952 a întrebat:

Acum 13 zile mi-am facut un tatuaj si de atunci il ung cu crema bepanthen tot o data la 3 ore (exceptand noaptea cand dorm evident) si a inceput sa imi cada cojita (singura). Nelamurirea mea si nelinistea este ca in locurile unde deja a cazut cojita, se vede asa sters. nici de cum asa cum arata inainte. E ceva normal?

2 răspunsuri:
| Cr1me a răspuns:

La fel am pătit si eu happy puteți folie transparentă noaptea o sa te mănânce puțin dar nu are nimic daca are umbre e normal sa se ea coaja la umbra se deschide foarte tare fata de cum a fost tatuat înainte sa i-l dai cu crema dai cu un șervețel umedwinking

| Mocanu_Elena_1993 a răspuns:

Înainte sa te dai cu bepanthen spală-te cu apa rece si protecție pentru a curata mai bine locul. Si eu normal sa nu mai aibă aceeași culoare. Ai grija sa nu il expui la soarewinking