| MarisRadu91 a întrebat:

Am si eu doua intrebari despre tatuaje, dar vreau sa-mi raspunda doar cine se pricepe:
1. In functie de adancimea tatuajului, acesta rezista mai mult in timp? (adica daca e batut mai adanc rezista mai multi ani fara sa se stearga sau deterioreze, si daca e batut mai la suprafata se sterge mai repede?)
2. Cum imi pot da seama de adancimea tatuajului dupa ce a fost facut?

1 răspuns:
| Medema a răspuns:

Dude,exista doua feluri de tatuaje, cele permanete batute, aproape la limita, care raman pe viata, si cele semipermanete care se sterg cam intr-un an sau doi!