| anonim_4396 a întrebat:

Am un proiect despre o personalitate.Îmi trebuie una care nu este atât de cunoscută si despre care am ceva de scris, să fie interesant.Dau fundă răspunsului pe care-i aleg. Mulțumesc.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aici e o contradictie in termeni! Daca e personalitate, automat e si cunoscuta. Eventual, alege-ti un domeniu si cauta pe Google personalitati din acel domeniu.
Off topic pentru MortalLama si BibiFreeSoul1987: personalitate NU e totuna cu personaj. Personalitatea exista in viata reala, nu in filme.

| Ensiferum a răspuns:

Personajul principal din filmul A CLOCKWORK ORANGE regizat de Quentin Tarantino. Sau ti-as recomanda chiar regizorul in persoana doar ca este prea celebru.

| Gillian a răspuns:

Dante Alighieri.
Vei avea ce scrie, crede-mă.winking

| MortalLama a răspuns:

Poti lua de exemplu pe Ezio Auditore de Firenze din Assassins creed. E un personaj cu o poveste de viata lunga, si nu multi au auzit de el (aka profesori sau oameni mai in varsta in general), sau poti sa il iei pe Desmond