| Classic_2318 a întrebat:

Animalul meu preferat este cainele, rasa cairn terrier, al vostru?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si al meu e tot cainele. Iar rasa preferata (desi imi plac toate rasele, fiecare are ceva special) - Cavalier King Charles Spaniel. Acesti caini sunt ideali pentru viata in apartament, dar si la casa. Dupa parerea mea, sunt unii dintre cei mai afectuosi, devotati, inteligenti si frumosi caini dintre rasele de talie mica. Nu au o blana foarte lunga, sunt usor de intretinut, si sunt extrem de ascultatori. Niste poze http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/ (sunt mai multe pagini) si un video cu si despre Cavalier King Charles Spanieli http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU.

| gigiro a răspuns:

Animalul meu preferat, e omul!

| Izaaaaq a răspuns:

Rottwilerlaughing)

| minnieee a răspuns:

Cainele,dar rasa Terra Nova si ursul panda; x.

| Raphael a răspuns:

Australopitecul.

| Edd_4925 a răspuns:

Mie imi plac cucotii, melcii si ramele... cele mai frumoase creaturi! big grin

| katalinu26 a răspuns:

Mața, rasa...thinking corcitura de prefarat happy (2 in 1 e mai practic)

| andreea_4139 a răspuns:

Pisica raza birmaneza:d

| andra1223 a răspuns:

Al meu e tot cainele love struck am o catelusa pechineza love struck love struck

| Elly55 a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele, rasa Bichon!

| viorelleu a răspuns:

Tot cainele dar nu am pretenti de rasa! sa fie credincios mie si sa sa se supuna nu sa ma muste pe mine si pe ceilalti din jurul meu! eu am 4 maidanezi negri si mici de rasa dar fff rai! de unul as vrea sa scap.cel mic al daruiesc cuiva! ceilalti:tata, mama si fiul lor cel mare vor mai ramane! cine stie ce surprize ne rezerva viitorul?

| WeenieMe a răspuns:

Tot cainele... bichon bolognese happy e pufos