| Porojan_Matei_2005 a întrebat:

As dori sa stiu un loc bun pentru a face graffiti in zona tineretului. Nu as vrea sa fie multă paza și sa am timp sa imi termin lucrarea.

2 răspunsuri:
| Mclaren12 a răspuns:

Tie la varsta ta iti arde de mazgalit peretii? Nu zic ca grafitti nu este o arta interesanta, doar ca multi oameni au muncit ca sa faca un oras curat si tu, pustan de 12-13 ani, te duci sa-ti bati joc de munca lor? Ar trebui sa existe spatii special amenajate pentru grafitti.

| kymico a răspuns:

Noaptea,daca poti pe la orele 7-9 seara sa mergi intr-un loc mai putin populat si fa-ti lucrarea si nu te va prinde nimeni ~! laughing