| Rotari_Ana-Maria_1998 a întrebat:

As vrea sa imi fac o porecla ca teqila ceva de genul asta, dati exemplu! astept raspuns

Răspuns Câştigător
| Afrikanu a răspuns:

De ce nu vrei sa fii tu insuti, sa te strige prieteni pe nume, nu sa te strige in tot felul de nume tampite, poreclele de puscarasi sunt folosite in general si de gastile de cartier. Be yourselfhappy

5 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Gin tonic sau apa minerala. sau chiar ceva mai "sukar" gen: Dunhill, Kent, LM, Pall Mall, etc.

| Radu1015 a răspuns:

DăVodka!

| geop a răspuns:

Shaorma happy Sau sa fim in spiritul mexican: Quesadilla - mancare, Sangria, Margarita - bauturi

| DrTrxTr115 a răspuns:

Jack Daniels

| BestAlex a răspuns:

MiniMango