| CaTyCrIsTaL a întrebat:

Bai stie candva cand apare ultima parte din twilight?(dau funda)tongue

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a răspuns:

Buna.Filmul care se numeste Breaking Dawn va fi impartit in doua "parti". Prima parte cand Bella si cu Edward se casatoresc si A doua parte cand vor avea un copil... Ultima parte din Twilight(Breaking Dawn part 1) e programata pe data de 18 noiembrie 2011 pentru a fi lansata in cinematografele Americii. Poate ca la noi va aparea cu o luna sau o saptamana mai tarziu. A doua parte (Breaking Dawn part2) va aparea in America pe data de 16 noiembrie 2012 si va fi lansata la noi cu o saptamana sau o luna mai tarziu.
Sper ca te-am ajutat. Pupici:*