| cotincotin a întrebat:

.Acum cu vacanta as vrea sa citesc mai multe cartii moderne gen"micutele mincinoasa". Imi puteti recomanda ceva de genu sau unele carti care v-au placut,nu prea grele, am 16 ani:d... fundahappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie implinita, Spitalul municipal, Jurnalele vampirilor, Harry Potter, P.S. te iubesc, Ultimul cantec, Jurnalul, dupa multe dintre ele s-au facut filme big grin

| MeeJenn a răspuns:

Insemnarile unei pustoaice - rachel renee russell
fortele raului absolut-kelley armstrong
jurnalele vampirilor- l.j.smith.

| Narkys a răspuns:

Twilight pentru orice varsta...Si e frumos can auzi pe cineva ca vrea sa citeasca sa ai spor.Si chiar iti recomand sunt 3 volume nu foarte mari. Sper sa iti placa si daca doresti si in format pdf. te ajut sa le gasesti.

| CrissElla a răspuns:

Pai eu am citit jurnalele vampirilor. cercul secret. amurg. nu plange sub clar de luna. cam astea le-am citit si eu si mi-au placut foarte mult :) poti intra pe www.ledabooks.ro la noutati si sunt multe. Sper ca te-am ajutat :*

| silescu a răspuns:

Gasesti o multime de carti pentru tineri aici: http://www.cartidiverse.ro/52-beletristica-pentru-tineri
Acum depinde si de preferintele tale...