| corinutzamicutza a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa citesc niste carti de dragoste cu vampiri orice online. Dati-mi va rog link impreuna cu numele carti si cea mai frumoasa carte primeste funda. Am uitat sa mientionez nu cartile " jurnalele vampirilor" le-am citit.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Eu am citit: Academia Vampirilor, Ingerul Noptii, Sange albastru si Fortele Raului absolut. Sunt superbe toatelove struck. Merita sa le incerci. Pe internet nu cred ca le gasesti(poate pe scribd.com), dar poti merge la biblioteca si sigur sunt. Succes!

| myxolaryy a răspuns:

Nu citi carti online ci real scumpo nu o s amai stii sa citesti o carte si nu e prea ca iti striki ochi cand citesti pe cal.ok deci asculta sfatul meu.

| Morena12 a răspuns:

Twilight Saga

| Morena12 a răspuns:

Academia vampirilor

| fanmetin23 a răspuns:

Amurg, luna noua, eclipsa si zori de zi