| anonim_4396 a întrebat:

am citit seria harry potter si am ramas,, legata emotional,, de cartiile alea. Ce carti cu magie si cu personaje de varsta celor din carti (hp)as vrea sa aiba multe volune (stiu ca vreau cam multe.tongue)nu prea gasesc...
acord si fundita happy

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îmi pare rău să te dezamăgesc dar ceva în genul Harry Potter nu vei găsi. Cărţi cu magie sunt dar nu se pot compara cu Harry Potter, încearcă să citeşti altceva, ce nu are legătură cu asta! Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cronicile Wardston.Are vreo 7 volume si in plus e super tare! volhttp://www.cronicilewardstone.blog.upgradetv.ro/ume!