| CookieMonsterRawr a întrebat:

Buna^^. Am gasit in biblioteca 2 carti care aveau un titlu destul de dragut rolling on the floor. Daca le'ati citit, imi puteti spune ce parere aveti puppy dog eyes. Sa stiu daca sa le citesc si eu sau nu laughing. Deci, se numesc : Intr-un camin de domnisoare de Anisoara Odeanu Si calator in noaptea de ajun. Tot de Anisoara Odeanu. Dau funda ^^

Răspuns Câştigător
| HappyUserUnknown a răspuns:

Heyy happy. Eu chiar ieri m-am apucat de recitit cartea laughing (la mine sunt ambele incluse in aceeasi carte), pot sa-ti spun ca este foarte draguta, in prima ti se prezinta viata de studenta a lui Dany, o fata care vrea sa invete dar nici nu vrea in acelasi timp, si care este confuza atunci cand vine vorba de dragoste, iar in "Calator in noaptea de ajun", se prezinta aventura unei fete care pleaca in Frana, la Grenoble si este curtata de diferiti baieti. Descrierea din ambele carti e geniala, iar felul in care este prezentata personalitatea tinerilor de-atunci m-a uimit, mentalitatea tinerilor de-atunci nu e departe de mentalitatea celor de acum laughing. Ti le recomand, n-o sa regreti daca le citesti, enjoy happy!

1 răspuns:
| BrOnaJeu a răspuns:

Leam citit si sunt faine nu-ti pot spune despre ce este vorba pentru ca cartea nu trebuie povestita ci citita asa ca Lectura placuta! acum da-mi pls macar un vot daca nu fundita!big grin