| Callipso a întrebat:

Am3 intrebari. Vreau foarte mult sa-mi cumpar cartea Academia Vampirilor.1 stiti vreau site care sa nu fie pacaleala de unde o pot cumpara? 2Cartea este in limba engleza sau romana? Ca sa nu am surpriza cad o deschid sa fie in engleza.Si 3 in afara de pretul carti de 40lei va trebui sa mai platesc si alte chestii la posta? Sau decat 40 lei cartea? Va rog help! Funda! Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| criss7784 a răspuns:

Http://www.pro-librarie.ro/carte/academia-vampirilor--i25483
Este in romana si da cred ca trebuie sa platesti si la posta

2 răspunsuri:
| Victor979 a răspuns:

Ebay.com eu de acolo am cumparato cu 10-15 dolari

| AndrutzaAndra a răspuns:

Elefant.ro...incearca...